Zarabiaj z nami!!!
Dodane przez thriller dnia 01 styczeń 2010
UWAGA!!

Rozpoczynamy wielka współpracę z wami.


Jak wiadomo każdy kto zapisze się do firm z naszych linków staje się moim poleconym. Czyli zarabia nie tylko dla siebie ale również pewien procent dla mnie.:)

Już od dziś postanowiłem dzielić się z wami częścią tego co dla mnie zarobicie.


Koniec owijania w bawełnę i reklamowania ogromnej ilości firm z myślą ze trafi się ktoś naiwny i coś zarobi dla nas. Czas na współprace!!!!:)

Co trzeba zrobić?...

Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie a potem w wybranych przez siebie firmach. Następnie wysłać do mnie wiadomość a w niej podać:
*nazwę firmy(lub kilku firm) w ktorej sie zarejestrowalismy
*login przez jaki się zarejestrowaliśmy w niej,datę podpisania umowy/rejestracji oraz imię i nazwisko
*adres e-mail
....i to wszystko

Punkty za zapisy będę naliczał w kilka dni po spełnieniu warunków.

Prowizja dla was!...


Promocja dotyczy zapisów w kilku działach:

Programy partnerskie
Programy partnerskie to najbardziej dochodowe formy zarabiania w internecie. Zarabiamy w nich na zdobywaniu nowych klientów do firm. Najbardziej popularne i zarazem latwe do zorganozowania programy to Alegro,Bet-at-home oraz mBank.

Bardzo dochodowe są programy affilacyjne które polegaja na tym ze na wlasnej stronie umieszczamy reklamy innych stron. Jednak do tego trzeba posiadac swoj wlasny serwis www. Najbardziej znane tutaj to Zanox,Novem oraz Trade Doubler.

mBank:
Zakładając konto w mBanku i zapisujac sie do programu partnerskiego możecie sami zarabiać za zapisy ludzi do banku. Jest to czysty zarobek ponieważ zarówno założenie konta jak i prowadzenie jest całkowicie bezpłatne!!!
Aby otrzymać prowizje należy na załozone konto w mBanku w ciągu 120dni od założenia wpłacić 30/100lub 200zł na to konto na minimum 24godziny. Po tym czasie można z powrotem wypłacić swoje pieniądze:)
Dotyczy to kont:
* eMAX
* eMAX plus
* mBIZNES konto
* mBIZNES max
*izzyKONTO
Pieniądze można zdobywać równiez za polecenia innych produktów mBanku Pełna oferta mBanku znajduje się TUTAJ


Inne banki:
Możesz zyskac nielimitowana ilosc punktów zakładając konta w banku lub wypełniając formularze kontaktu.
Nawet 2000pkt za jedno konto.

Strefa FRESH !!!!
Na stronie zamieszczone sa różne oferty ciekawych stron w interneciei Za skorzystanie z niektórych z nich mozna zdobywac punkty a nastepnie wymieniać na nagrody!:) Ilośc punktów które mozna zdobyć jest różna i najczesciej podana na stronie.

Zapisując się do powyższych stron możesz zdobyć tysiace pkt FRESH:)Akcje na stronie:
Raz na jakiś czas bedą organizowane akcje i konkursy pozwalające zdobyć kolejne punkty:)


UWAGA!!

Aby punkty zostały naliczone należy po spenieniu warunków napisać do mnie wiadomosc poprzez formularz kontaktowy. W temacie wiadomosci nalezy podac nazwe firmy do ktorej sie zarejestrowalismy. Natomiast w tresc nalezy wkleic maila potwierdzajacego rejestracje otrzymanego od firmy!
Jeśli firma nie wysyla takiego maila,nalezy w tresci o tym poinformowac i podac date swojej rejestracji.

Na stronach nalezy rejestrowac sie z mojego linku..czyli bezposrednio po kliknieciu w baner reklamowy. Nie należy usuwać również plików cookies.

Nalezy podawac do formularzy prawdziwe i autentyczne dane umozliwiajace kontakt. Podszywanie sie pod inne osoby jest karalne według polskiego prawa. Wypełnienie formularza nie zobowiazuje do skorzystania z ofert jednak nie nalezy wypełniac ich bez potrzeby.
KONTAKT